У Полтаві попрощалися з Олександром Глушком

Бійцем, який загинув від кулі снайпера 11-го лютого. Провести в останню путь воїна прийшли побратими, військовослужбовці, представники громадськості й духовенства, керівництво області. Була на прощанні й наша знімальна група.

Олександр Глушко народився 11 листопада 1984 року в селі Рунівщина Полтавського району. Нині там мешкає його мама. Чоловік разом із дружиною та двома дітьми проживав у Полтаві. У січні 2019 року Олександр вирішив захищати Батьківщину зі зброєю в руках, і вже на початку лютого був зарахований до списків 5-ї батальйонної тактичної групи 81-ї окремої аеромобільної бригади сапером інженерно-саперного взводу. Про нього говорять: був порядною та чесною людиною.

Петро Гоц, заступник командира військової частини А-1493, майор 

- Олександр до нас прийшов служити у 19-ому році. За цей час він себе зарекомендував, знову й знову повторююсь, це дуже проста, чуйна людина. У будь-якому питанні, і в рядових, і військових, завжди не відмовлявся, завжди допомагав. По відношенню до товаришів дуже-дуже щирий.

Побратими Олександра, згадуючи його, говорять: непоправна втрата для України. Він був прекрасним сином для своєї матері, люблячим чоловіком та батьком – для своєї родини.

Руслан Бавольський, побратим

- Він був чуйний, доброзичливий. Він був дружній, ми з ним дуже добре дружили, всі хлопці. Ніхто не скаже про нього поганого. Він був патріот України. Він надійний побратим, надійна людина.

Олександр Глушко загинув 11 лютого від пострілу снайпера в районі селища Зайцеве Донецької області. Медикам не вдалося врятувати його життя. Поховали українського захисника на батьківщині, у Рунівщині.

Стрічка новин