Сім’ї загиблих на Донеччині військовослужбовців отримають грошову допомогу

Сім’ї загиблих на Донеччині  військовослужбовців отримають грошову допомогу

Сім’ї трьох учасників бойових дій: Олександра Глушка з Полтави, В’ячеслава Олексієнка і Олександра Войтенка з Кременчука, які загинули минулого тижня  в Донецькій області отримають по 35 тисяч гривень із обласного бюджету.

Про це на апаратній нараді повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

Виплати сім’ям загиблим передбачені Комплексною програмою соціального захисту і соціального забезпечення населення області.

"Нині ми працюємо з управліннями соціального захисту Полтави та Кременчука й чекаємо документи. Тільки вони надійдуть, всі виплати будуть здійснені в одноденний термін", – сказала Людмила Корнієнко.  

Нагадаємо, 14 лютого неподалік від Новолуганського Донецької області під час переміщення на позиції, внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої загинули військовослужбовці з Кременчука: В’ячеслав Олексієнко і Олександр Войтенко. 11 лютого від пострілу ворожого снайпера в районі селища Зайцеве загинув полтавець Олександр Глушко.

Стрічка новин