На Донеччині загинули два бійці з Кременчука

На Донеччині загинули два бійці з Кременчука

14 лютого неподалік від Новолуганського Донецької області під час переміщення на позиції, внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої загинули троє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил.

Про це повідомили в оперативно-тактичному угрупованні "Північ".

За інформацією Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, двоє військових із Кременчука – солдат В’ячеслав Олексієнко і капітан Олександр Войтенко. Третій боєць із Харківщини.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов висловив співчуття рідним, друзям і побратимам полеглих воїнів. Це друга втрата для Полтавщини за тиждень. 11 лютого від пострілу ворожого снайпера в районі Зайцевого Донецької області загинув полтавець Олександр Глушко.

Про дату й місце церемонії прощання із полеглими захисниками повідомлять додатково.

15-16 лютого 2021 року  у Кременчуці оголошено днями жалоби у зв`язку з загибеллю в зоні проведення операції Об`єднаних сил двох військовослужбовців 81-ї окремої аеромобільної бригади -  жителів міста Кременчука: В`ячеслава Олексієнка та Олександра Войтенка. Відповідне розпорядження підписане міським головою Віталієм Малецьким.

Відповідно до розпорядження міського голови у ці дні у Кременчуці мають бути приспущені Державні Прапори України на адміністративних будинках місцевих органів державної влади і органів місцевого самоврядування, державних і комунальних підприємств, установ і організацій.  Рекомендовано також обмежити проведення розважальних заходів, концертів, спортивних заходів та оголошувати хвилину мовчання до початку проведення заходів, внести відповідні зміни до програм телебачення і радіо.

Стрічка новин