До кінця доби ожеледиця посилиться

Погіршення погодних умов прогнозують синоптики.

Якщо зранку температура повітря була плюсовою і йшов дощ, то до вечора позначка на термометрі опуститься і дороги та тротуари вкриються плівкою криги. 

Олена Панченко, начальник відділу гідрометзабезпечення центру гідрометеорології

- Характерною ознакою є різке зниження температури повітря впродовж дня. Якщо зранку у нас температура повітря у Полтаві була +4 градуси, то уже в обідню пору вона знизиться до 4-5 градусів морозу. До кінця дня буде відбуватися подальше зниження температури повітря до 10-12 градусів нижче нуля. До того ж у другій половині дня відмічатиметься посилення західного з переходом на північно-західний вітру до 7-12, місцями будуть пориви 15-18 метрів за секунду.

Тим часом рятувальники допомагають громадянам на автодорогах області. Протягом минулої доби підрозділи ДСНС буксирували 3 вантажні автомобілі та 2 рейсових автобуси, в яких перебували 9 людей.

Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС у Полт.обл. 

- У Чорнухинському і Лохвицькому не могли піднятися на гору дані автобуси. Наші рятувальники допомогли їм піднятися. І також вантажні автомобілі, вони просто не могли проїхати там по деяких ділянках дороги.

Стрічка новин