У Полтавському Художньому музеї відкрилася виставка «Викладач і учні»

На ній представлені роботи викладача-методиста вищої категорії Лідії Кареліни та учнів Малої академії мистецтв ім.Раїси Кириченко.

Роботу Лідії Кареліни колеги відзначають на високому рівні. Кажуть, вона постійно вдосконалює свої творчі підходи до підростаючого покоління. Тому її учні презентують на виставках такі складні роботи. 

Алла Тимошенко, завідувачка відділом науково-масової та виставкої роботи Галереї мистецтв

- У неї дуже насичена особиста лінія композиції в творах. Це ви можете спостерігати і у дітей. Я б хотіла звернути увагу: наскільки складно вибудувані композиції. І людей діти не бояться зображувати. Це дуже гарно. Причому, як в живописі, так і в графіці.

На виставці представлені роботи дітей у віці від 9 до 14 років. Більшість картин – на українську тематику. Усі вони різні за жанрами та технікою. Серед експонованих робіт: живопис, графічні малюнки та пастелі. 

Вікторія Гуржій, науковий співробітник Полтавського художнього музею (Галерея мистецтв) ім.М.Ярошенка

- Її діти завжди беруть участь у всіх конкурсах, які ми проводимо: конкурс Саші Путрі, конкурс, який організований фондом підтримки талановитих дітей ім.Анатолія Кукоби, а також в міських виставках – це різдвяний вернісаж, великодні виставки. Лідія Анатолівна бере активну участь зі своїми дітьми в житті нашого міста.

Такі виставки Лідія Кареліна разом з учнями організовує раз на 3 роки. Це можливість продемонструвати нові погляди на класичні стилі.

Стрічка новин