У Полтаві представили "Бюджет участі Полтавської міської територіальної громади"

У Полтаві представили "Бюджет участі Полтавської міської територіальної громади"

11 лютого у міськраді представники робочої групи та комунальної організації "Інститут розвитку міста", які є виконавцями міської цільової Програми "Про партиципаторне бюджетування (бюджет участі) Полтавської міської територіальної громади" презентували Ініціативи "Бюджет участі Полтавської міської територіальної громади".

Про це повідомляють на сайті Полтавської міської ради.

Доповідачами виступили – директорка КО "Інститут розвитку міста" Полтавської міської ради Тетяна Татаріна, член робочої групи з партиципаторного бюджетування (бюджет участі) у м. Полтава Роман Широких та головний фахівець бюджету участі та управління проєктами КО "Інститут розвитку міста" Полтавської міської ради Назар Плохута.

Під час заходу представили загальні принципи та цінності партиципаторного бюджетування, успіхи та виклики Бюджету участі за роки впровадження у Полтаві. Зокрема, детально розповіли про історію бюджету участі у нашому місті (цілі, етапи, порівняння) та статистику за 5 років.

Окрім доповідачів, на презентації бути присутні представники депутатського корпусу Полтавської міської ради, громадськості та засобів масової інформації.

Стрічка новин