У 2021 році на дорогах України з’явиться ще 220 камер фіксації порушень ПДР

Місця для їх встановлення обрані не випадково. Системи фіксації запрацюють по всім областям на тих ділянках доріг, де аварії трапляються найчастіше. Про найбільш аварійні ділянки знає Анна Ружін.

Камери будуть встановлювати в тих місцях, де найбільше трапляється ДТП. Місця, де буде система фото- та відеофіксації порушень ПДР, вже погоджені з підрозділами Національної поліції та службами автомобільних доріг.

Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції 

- І ці місця передбачені по кожній області України і також по основним обласним центрам, які також мають такі місця і мають місце підвищеній аварійності. В нас є такі найбільш відомі чи аварійні місця, які вже роками потребують змін. 

Арсен Аваков у своєму Телеграм каналі пише: Ще більше безпеки на дорогах. Цьогоріч планується встановити 220 камер фотовідеофіксації по Україні. За 8 місяців 2020-го на ділянках роботи 48 комплексів автофіксації порушень ПДР кількість ДТП з постраждалими зменшилася втричі. +210 млн.грн. у бюджет. 

Олексій Білошицький додав, система фото- та відеофіксації довела свою ефективність. Дійсно, кількість дорожньо-транспортних пригод з потерпілими та загиблими знизились.

До системи автоматичної фіксації ПДР додається новий функціонал – фіксування порушень проїзду смугою громадського транспорту.

Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції 

- З 15 лютого 2021 року планується запуск системи фіксації порушень ПДР, які відбуваються саме на смузі проїзду громадського транспорту. Перша камера, яка запрацює у даному режимі, встановлена у місті Києві на бульварі Дружби народів, 36.

Але все ж, щоб ця система запрацювала, була проведена титанічна праця. І технічна сторона системи фото- та відеофіксації, і законодавча складова, все приведено у відповідальність до українського законодавства. 

Антон Геращенко, заступник міністра внутрішніх справ України 

- Ми підготували декілька цікавих ініціатив: у цьому місяці буде внесено законопроєкт, який дозволить інформувати і притягати до адміністративної відповідальності за порушенням правил дорожнього руху представників іноземних дипломатичних місій.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували проєкт Закону, який відмінить надсилання паперових листів порушникам ПДР у разі вчасної сплати штрафу.

Стрічка новин