У Полтаві завершився медіаосвітній проєкт

«Медіаосвіта в сучасній школі: актуальність, можливості, перспективи». У педагогічному університеті прозвітували про реалізацію медіаосвітнього проєкту. У його рамках діти з сіл створювали свої відеоролики на тему медіаграмотності. Подробиці дивіться у сюжеті. 

Учні та вчителі шкіл сільської місцевості проходили тренінги протягом 2-х місяців. Фахівці їх навчили відрізняти фейки від правди, розповіли про особливості маніпуляції в рекламі, кіноосвіту. На фінальному етапі підбили підсумки конкурсу відеороликів «Бути медіаграмотним – це модно». 

- Не піддавайся маніпуляції! - Не стань жертвою маніпуляцій!

Сергій Шебеліст, доцент кафедри журналістики ПНПУ ім.В.Г.Короленка

- Вони уже збагнули якісь там засади інформаційної журналістики. Вони робили ролики про те, наприклад, як розрізняти фейки від правдивої інформації. Вони уже стали не тільки технологічно підковані більш краще, але й теоретично. У тому плані, щоб не потрапляти на якусь неправдиву інформацію.

У конкурсі відеороликів переможцями стали команди учнів Мачухівського НВК, Щербанівського та Недогарківського ліцеїв, обласного ліцею-інтернату, Анатолій і Дмитро Дорошенки. Загалом участь у проєкті брали близько півтисячі вчителів та понад тисяча учнів.

Світлана Семенко, завідувачка кафедри журналістики ПНПУ ім.В.Г.Короленка

- Грантовий проєкт уможливився завдяки організації IREX із наукових обмінів, також за сприяння Міністерства освіти і науки України, сприяння Академії української преси та фінансовій підтримці Посольств Великої Британії в Україні та Посольств США в Україні.

Стрічка новин