У полтавській інфекційці раптово зникло електропостачання

Наразі електропостачання відновили. Із хворих ніхто не постраждав.

10 лютого о 17:18 до Служби порятунку "101" зателефонував черговий лікар комунального підприємства "Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради" та повідомив про те, що сталося відключення в реанімаційному та дитячому відділеннях.

Від ДСНС направили спецтехніку оснащену пересувними електростанціями для забезпечення безперебійного енергоживлення та водопостачання. До енергоживлення оперативно підключили реанімаційне відділення.

До ліквідації аварії залучали 16 чоловік особового складу ДСНС та 5 одиниць техніки. Електропостачання відновили. Із хворих ніхто не постраждав, повідомляють у ГУ ДСНС України у Полтавській області.

У коментарі нашим журналістам речниця ГУ ДСНС у Полтавській області Світалан Рибалко повідомила:

- Там швидко спрацювали, нічого страшного, ніхто не постраждав. За допомогою електропідстанцій переносних забезпечили живлення реанімаційного відділення. «Полтаваобленерго» бригада швидко спрацювала. На 17:44 там уже було підключено до енергопостачання. Але ще знаходився автомобіль, який чергував там деякий час задля з’ясування всіх обставин, в разі повторення відключення. Потім сказали, що потреби вже немає, і він повернувся до підрозділу.

Стрічка новин