Полтавці – у ТОП-100 аналітичних центрів Центральної та Східної Європи

У ТОП-100 кращих аналітичних центрів Центральної та Східної Європи увійшла полтавська громадська організація. Щорічний рейтинг «Global Go to Think Tank Index Report» підготували в рамках Програми аналітичних центрів та громадянського суспільства Інституту Лаудера Університету Пенсільванії. Подробиці - у наступному сюжеті.

Інститут аналітики та адвокації створений у 2013 році задля розвитку громадянського суспільства в Україні. І уже 3-й рік поспіль громадська організація потрапляє до рейтингу кращих у Східній і Центральній Європі.

Юрій Ромашко, виконавчий директор ГО «Інститут аналітики та адвокації»

- Це можливість бути на зв’язку з іншими аналітичними центрами світу. Можливість реалізувати спільні ініціативи, спільні проєки. Бачити, хто що робить і розуміти, де у нас є спільні точки дотику, і таким чином формувати свою діяльність. У тому числі – на міжнародному рівні.

Один з проєктів, які розробили та впровадили фахівці організації «E-Poltava», системи Poltava Smart City. Це масштабна електронна система надання послуг. Її створили, аби спростити комунікацію зі всіма службами міста. 

Юрій Ромашко, виконавчий директор ГО «Інститут аналітики та адвокації»

- Житель із використанням звичайного смартфону міг взаємодіяти з міською владою. Відповідно, міська вдала могла консолідувати велику кількість даних, могла планувати свою роботу і таким чином покращувати взаємодію з містянами.

Інший важливий проєкт, який реалізують експерти, - цифровізація сфери вантажоперевезень. Хочуть впровадити електронну накладну. 

Юрій Ромашко, виконавчий директор ГО «Інститут аналітики та адвокації»

- Коли ми заходимо у будь-який магазин купити книгу, або будь-яку річ, ми повинні розуміти, що кожну позицію супроводжує такий документ, як товарно-транспортна накладна. Наше завдання – зробити цей документ електронним. Зробивши його електронним, ми зможемо суттєво економити кошти, у першу чергу бізнесу, економити час, покращувати екологію.

Пан Юрій сподівається, що до кінця цього року система запрацює в Україні. 

Стрічка новин