109 мікрорайон у Полтаві – з опаленням

Питання теплозабезпечення 16 багатоповерхівок цього мікрорайону міста вирішене. 

Нарешті на Квітучій,6 встановили новий котел, який зможе запезпечити теплом всі багатоповерхівки. Про це повідомили під час пресконференції голова Полтавської ОДА та заступник голови Полтавської облради.

Нагадаємо, питання опалення 109 мікрорайону було проблемним. 

Через заборгованість ТОВ «Полтаватепло» за теплову енергію, надану «Полтаватеплоенерго», гостро стало питання — чи залишаться із теплом у своїх оселях мешканці 109-го мікрорайону. Виходом із цієї ситуації був або терміновий перехід ТОВ «Полтаватепло» на генерацію необхідної теплової енергії на своєму обладнанні, або дотримання умов укладеної угоди про теплопостачання із «Полтаватеплоенерго».

В листопаді люди, які проживають за адресами провулок Заячий, 10а і 10б скаржилися на низькі температури в квартирах. Після отриманої інформації від керівництва про новий котел ми перевірили інформацію, дізнавшись у людей. Наразі нарікань на холод в оселях немає.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- Зараз там проблем з опаленням немає. Це є певний результат. Дійсно, було вчасно проінформовано у тому числі й ОДА про ризики початку опалювального сезону саме в цьому мікрорайоні. Нами було створено спільно робочу групу із керівництвом турбомеханічного заводу, «Полтаватеплоенерго», із акціонерним товариством «Полтавагаз».

Олексій Чепурко, заступник голови Полтавської облради 

- Створено підприємство, є фінансове забезпечення, є котельня, туди купили новий котел. Зараз буде проєкт і проєктне рішення про реконструкцію цієї діючої котельні. Тобто, немає необхідності проводити реконструкцію котельні Квітучої. Є підприємство, стабільно функціонує, є всі потужності і всі можливості міській владі опалювати 109-ий мікрорайон. Там абсолютно не тимчасова історія.

Стрічка новин