Тарифи на тепло та гарячу воду до кінця опалювального сезону не зміняться

Тарифи на тепло та гарячу воду до кінця опалювального сезону не зміняться, а залишаться на рівні 2019-2020 років. Про це розповів сьогодні на брифінгу голова Полтавської ОДА разом із заступником голови облради та керівником «Полтаватеплоенерго». Це рішення офіційно закріплено на всеукраїнському рівні в Меморандумі з місцевою владою, підписання якого зініціював президент України Володимир Зеленський.

Уряд України, представники місцевої влади, НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» підписали меморандум, згідно з яким до кінця опалювального сезону тарифи на опалення та гарячу воду зростати не будуть.

Меморандум підписаний Міністром розвитку громад та територій Олексієм Чернишовим, в.о. Міністра енергетики Юрієм Вітренком, міськими головами, представниками Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а також представниками НАК «Нафтогаз України».

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- Ми знаємо про те, що відповідною постановою Уряду було зафіксовано ціну для споживачів для населення 6,99. Щодо тих компаній та підприємств, які надають послуги з теплопостачання населенню, то це питання було врегульовано. Цей меморандум має на своїй меті врегулювати це питання.

Меморандум має забезпечити стале проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

Олександр Олексенко, керівник «Полтаватеплоенерго» 

- У цьому опалювальному сезоні тарифи на теплопостачання та гарячоводопостачання нічим не будуть відрізнятися, а будуть точно такі ж, як були в 2019, 2020 і, відповідно, до кінця цього опалювального періоду, до середини квітня вони жодним чином не зміняться.

Стрічка новин