Цьогоріч запустять пілотний проєкт реформи НУШ для 5-9 класів

Цьогоріч запустять пілотний проєкт реформи НУШ для 5-9 класів

У 2021 році в Україні запустят пілотний проєкт реформи Нової української школи на рівні базової середньої освіти (5-9 класи).

Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет на форумі "Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями", передають Факти.

Стандарт базової середньої освіти затвердили у вересні 2020 року. На її основі нині розроблено типову освітню програму та розпочато розробку модельних навчальних програм.

У серпні 2020 року уряд ухвалив концепцію розвитку STEM-освіти. Її реалізацією займатимуться до 2027 року. За словами Шкарлета, для міністерства ключовим завданням МОН на 2021 рік є продовження реформи Нової української школи.

"Цього року ми розпочинаємо пілотування реформи Нової української школи на наступному рівні – на рівні базової середньої освіти", – зазначив Сергій Шкарлет.

Також парламент протягом найближчого місяця може ухвалити зміни до закону про освіту, які стосуються роботи старшої профільної школи. Відповідний законопроєкт вже підписали 50 депутатів з різних фракцій, його планують зареєструвати в парламенті.

Стрічка новин