Під міською радою з самого ранку пікетували перевізники

Сьогодні з 7 години ранку під Полтавською міською радою пікетують перевізники ТОВ «Глобус Авто Полтава». Компанія працювала за маршрутами на Щербані, Червоний Шлях та Горбанівку, проте нещодавно з перевізником неаргументовано розірвали транспортний договір. На місці події була наша знімальна група.

Вздовж Корпусного парку стоять автобуси «Глобус Авто Полтава». Юрій Шевчук запевняє, що в такий спосіб хоче показати полтавцям, що транспорт його автопарку якісний і відповідає усім стандартам. 

Юрій Шевчук, директор ТОВ «Глобус Авто Полтава»

- Це мирна акція, якою ми хочемо звернути увагу жителів м. Полтави та влади нашого міста, що є техніка, яка може і хоче працювати, а пасажирам потрібні автобуси, які будуть їхати з віддалених районів, де ми працювали і добре працювали, щоб вивозити людей в місто, якісно надавати перевезення.

Нагадаємо, що договір із «Глобус Авто Полтава» влада розірвала в січні цього року, оскільки той, начебто, не виконує належно умови перевезення. Згодом пасажири створили електронну петицію на підтримку перевізника, бо не згодні з рішенням влади. Поки що ситуація не змінюється. 

Юрій Шевчук, директор ТОВ «Глобус Авто Полтава»

- З нами поспілкувався Шпак Сергій Миколайович, представник траспортного відділу міствиконкому, але ми вже все це чули. Даються розмиті відповіді: «От ми вам все зробили, всі папірці віддали». А я пішов до юриста, ті папери ніякої юридичної сили не мають. Тому що немає ніяких фактів і договорів. Формулювання наступне: «неналежне виконання договірних умов». Якісь ксерокопії за 2019 рік, якісь скарги. Якби вони хотіли щось розірвати, розірвали б розумно, і ніяких питань не було.

За словами Юрія Шевчука, наразі 26 автобусів його підприємства випали із маршрутів. Тому інші перевізники розподіляють свою техніку нерівномірно і все місто страждає від цієї проблеми.

Стрічка новин