Відсьогодні у Миргороді запрацював Гончаренко центр

Це місце для тих, хто прагне здобути знання, вивчити англійську, хто може й хоче вплинути на розвиток місцевої громади. На відкритті єдиного на Полтавщині такого освітньо-культурного простору побували і мої колеги Сергій Блавацький та Сергій Сепітий.

Миргород став п’ятим містом з десяти в Україні, де почав діяти такий центр. Одне з головних завдань Гончаренко центру – надихнути і надати людям будь-якого віку можливість набути навички та отримати знання, що допоможуть їм покращити власне майбутнє. Базова річ Гончаренко центру – це англійська мова для дітей, підлітків та дорослих, розповідає їх засновник Олексій Гончаренко.

Олексій Гончаренко, засновник Гончаренко центрів, народний депутат України 9-го скликання

- Головне багатство будь-якої країни – це не нафта, не золото, навіть не родюча земля, а люди. І тому ми створили цей проект, в якому ми хочемо дати можливість нашій молоді, дітям відкрити собі двері в світ. В мене є мрія, щоб дитина з Миргорода, Жмеринки чи Балти могла навчатися, не виїжджаючи з власного міста в Стенфорді, Гарварді, Оксфорді. Сьогодні це є абсолютно можливим завдяки онлайн освіті, тільки є одна умова – треба знати англійську мову.

Англійська для дітей та дорослих, окремий курс підготовки до ЗНО з англійської, курс фінансової грамотності, тренінг з профорієнтації для підлітків – усі освітні програми, які вже зараз можна відвідати у Гончаренко центрі, базуються на сучасних методиках і викладатимуться досвідченими педагогами. І головне, що все це тут безкоштовно.

Інна Ковальська, директор Гончаренко центру      

- На базі нашого центру буде працювати адміністратор, викладачі англійсько мови. Ми будемо долучати наших спеціалістів, тренерів, спікерів з різних міст України, ми запустимо курси фінансової грамотності, де працюватимуть фахівці в своїй галузі і курси з профорієнтації.

Щоб з’ясувати найактуальніші проблеми Миргороду, відкриття проводилось у форматі world-café, де кожен висловив свою думку щодо освітніх, культурних і загальних процесів у рідному місті і, звісно, вирішенні нагальних проблем.

Наталія Молочко, заступниця Миргородського міського голови        

- Ми будемо пропонувати свої теми, тим більше, що центр це допускає, щоб за пропозицією мешканців нас, як органу місцевого самоврядування, ми будемо пропонувати, наприклад, нові теми для вивчення мешканцями нашого міста.

Марія Донець, керівниця проєкту Гончаренко центру

- Ми одразу помітили, що громада в цьому місті надзвичайно активна і дуже приємно дивитися, як влада готова співпрацювати і розвивати місто для людей.

Відкриття десяти Гончаренко центрів по Україні – це 500 дітей, яких безкоштовно підготують до цьогорічного ЗНО з англійської та української. Це ще пів тисячі українців, які заговорять англійською з нуля. 

Це 22 тисячі людей, які отримають доступ до якісних безкоштовних програм для розвитку своїх навичок. І це, якщо рахувати лише тих відвідувачів, які пройдуть освітні програми у Гончаренко центрах тільки до цього літа, говорять представники проекту.

Стрічка новин