Оригінальні ідеї подарунків до Дня закоханих

Оригінальні ідеї подарунків до Дня закоханих

Подарунки в День святого Валентина – це головна традиція свята. Хто б, що не говорив, валентинка, турбота і любов – це, звичайно, здорово, а ось подарунки – набагато краще. Навіть для людей у ​​яких ще немає другої половинки, це особливе свято, адже в День святого Валентина можна дарувати щось всім, кого любиш: батькам, друзям, бабусям, дідусям і всім іншим близьким людям.

Подарунок для чоловіка. Скільки б чоловіки не повторювали, що подарунок на 14 лютого – це зовсім неважливо, ще не зустрічався жоден, хто б відмовився від доречного та красивого подаунка до дня закоханих. Подарунок на 14 лютого для чоловіка повинен умовно “зв’язувати” адресата з адресантом. Це може бути щось зроблене своїми руками (для близьких): 

  • портрет (саме власноруч намальований); 
  • чохол для телефону або брелок для ключів з вишитими ініціалами:

Або, якщо подарок більш дружній, треба дарувати на Валентинів день те, що відповідає смакам чоловіка. 

  • Металевий кулон (зодіак, професійна чи патріотична символіка тощо). 
  • Статуетка дерев’яна чи глиняна у вигляді футбольного або баскетбольного м’яча. 
  • Чашка особливого дизайну.

Тепер ще одне потрібно зауважити. Подарунок на День святого Валентина для хлопця, друга чи чоловіка – це абсолютно різні речі. І справа не в інтимності і не в тому, які слова говорити чи писати на листівці. Існує таке поняття як етична відповідність. Те, що можна подарувати чоловіку до Дня святого Валентина, буде зовсім недоречним для хлопця, з яким ви тільки но почали зустрічатись. Чи для друга. В останніх випадках не треба робити занадто дорогий чи затратний по часу подарок. Бо інакше можна змусити хлопця відчути провину за те, що він не може відповісти чимось рівнозначним. 

Подарунок хлопцю до Дня закоханих. Чим коротший термін знайомства з чоловіком, тим більш “дрібним” повинен бути подарунок до Дня закоханих. Навіть якщо вам зовсім не шкода свого часу або грошей для того, щоб здивувати близьку людину, краще від надлишків втриматись. Всі інтимні зізнання краще вписати у валентинку, листівку або сказати чарівні слова під час дарування подарка. Сердечка або чутливі цитати будуть не дуже доречними для речі, яка буде знаходитися на роботі. Якщо ви чекаєте, що він буде користуватися подарованим брилоком, чашкою або візитницею весь наступний рік кожен день, тоді подарок на 14 лютого повинен бути без надлишкової емоційності. Тобто без зайвої “мішури” і написів про кохання. 

Подарунок до Дня святого Валентина для коханої жінки та дівчини. А що подарувати дівчині або жінці до Дня святого Валентина? Для будь-якої жінки чи дівчинки День закоханих – це перш за все емоції. І якщо хлопець може просто не помітити відсутність вранішньої смс з привітаннями, то для представниці прекрасної статі через це День Валентинаможе задатися повністю зіпсованим з самого рання. І тут вже не допоможе жоден подарок. Ранок найкраще починати з романтичної смс-ки, якщо ви знаходитесь окремо. І не забувайте про чарівні три крапки, так її уява зможе “допрацювати” все за вас. “Доброго ранку! Ти така красива приходила до мене уві сні… З нашим святом!” Або з листівочки біля вранішньої кави / чаю, якщо ви живете разом: “Доброго ранку, кохана! Кожен день дякую Небу, що ти в мене є. Пам’ятай про це.” 

Подарунок на День Святого Валентина для колеги або подруги. Правила етикету дозволяють вітати не тільки свою кохану з Днем святого Валентина, але й інших жінок, з якими ви знаходитесь у дружніх відносинах. Та з одним моментом: головний подарок для коханих віддають ввечері, а для подруг та родичів – вдень. Отже, що дарувати до Дня святого Валентина подрузі чи мамі або сестрі? Ось ідеї: 

  • солодощі; 
  • подарункові сертифікати; 
  • канцелярські дрібнички; 
  • квіти. 

Подарунок до Дня святого Валентина для мами або подруги повинен бути гарним, можливо навіть коштовним. Але ні в якому разі не інтимним. Наприклад, дівчині можна подарувати парфуми чи сережки, а родичці чи подрузі – подарунковий сертифікат до косметичної чи ювелірної крамниці. 

Як ми вже сказали, 14 лютого – це так само прекрасний привід, щоб подарувати щось мамі, татові, або дітям. Адже в цей день з особливою ніжністю потрібно ставитися до всіх дорогих вам людей.

Стрічка новин