У Полтаві презентували прем'єру вистави «Чуваки не святкують, або Ukrainian»

Вистава насичена яскравими подробицями людського існування, в якому кохання й ненависть, жага до життя та невідворотність смерті нерозривні, де кожний герой стикається з необхідністю зробити вибір. Деталі – у сюжеті Анни Ружін, яка побувала і на репетиції, і на самій виставі.

Анна Ружін, кореспондентка 

- «Чуваки не святкують, або Ukrainian». Вистава про війну на Донбасі, але в центрі сюжету – не сама війна, а життя одного українця. Гострий гумор, брутальна реальність та людська тендітність – основні складові вистави.

До вистави ще декілька годин, актори напружено репетирують і відточують майстерність. Обіцяють, що вистава буде справжнім вибухом у театральному житті. Чесна, відверта до болю, часом – смішна, а іноді – трагічна до сліз, ця вистава зачепить кожного. 

Звучить і нецензурна лексика, але цим підкреслюють гостроту і реальність подій. 

Прем’єру поставив режисер Максим Голенко за творами Руслана Горового, де сам автор дебютує у головнй  ролі. 

Руслан Горовий, автор, виконавець головної ролі 

- Це дуже цікавий досвід. Річ у тім, що я ніколи наперед не планую: бути актором чи писати книжки, я намагаюся жити так, щоб мені було в кайф. І мені за мої 45 років це вдається. Я роблю все, що мені подобається. Михайло Бондаренко не просто запропонував поставити виставу за моїми оповіданнями, а це не перший досвід, у мене вже в двох театрах ідуть вистави, тож спробував себе в акторстві. Я спробував, то поки що це найважче з того, що я пробував у житті.

Цікавий момент, що акторів лише два, які розігрують різні сценки. Але глядач не відчуває цього, адже Руслан та Дмитро майстерно це роблять.

Максим Голенко, режисер 

- Мені здається, що це цікаво для глядача і для актора, коли актор перевтілюється. І ми бачимо всі грані, тож це можливість попрацювати і показати дуже цього багато.

Дмитро – другий актор, який грає разом з Русланом. Йому доводиться виконувати не одну роль, у тому числі й жіночі. Говорить: поєднувати складно, але це цікавий досвід і виклик для актора. 

Дмитро Усов, актор 

- Як зібратися? Техніка, досвід, ну і найголовніше – це бажання, підтримка партнера, режисера і всього дружнього нашого колективу. Прекрасна атмосфера, яка допомагає все це робити і все це робити з задоволенням.

Емоції, що викликає вистава, – від сміху до сліз. «Чуваки не святкують або Ukrainian» змусить по-новому зрозуміти й оцінити те, що є основою нашого життя: мудрість предків, беззахисність дитинства, батьківську любов і синівську самопожертву, непорушність віри у те, що все буде добре.

Стрічка новин