У Полтаві перекинувся автомобіль патрульних

У Полтаві перекинувся автомобіль патрульних. Сталалося це на перехересті вулиць Серьогіна та Комарова. Автомобіль Volkswagen  врізався в Renault Duster.

В результаті зіткнення позашляховик патрульних перекинувся. Спочатку у соцмережах свідки події почали публікували фото, згодом користувач Telegram-чату «RADAR Poltava», патрульний Євген Яковенко, виклав відео з камер спостереження, встановлених біля перехрестя. На записі видно, що патрульний автомобіль Renault Duster рухався головною дорогою, а Volkswagen – другорядною.

Руслан Возниця, т.в.о. пресофіцера патрульної поліції Полтавщини 

- Це перехрестя облаштоване знаками приорітету, які встановлюють черговість проїзду. Патрульні рухалися головною дорогою у той час, як автомобіль Volkswagen виїжджав з другорядної дороги і не надав перевагу в русі. На винуватця ДТП складено відповідні адміністративні протоколи. Всі зібрані матеріали передані на розгляд до суду. Суд вже буде розглядати докази і приймати відповідне рішення. Патрульних оглянули лікарі, їх одразу після пригоди шпиталізували. На щастя, вони відбулися синцями. Всі здорові та живі.

Стрічка новин