Пес Малиш шукає господаря

Ще в жовтні на вулиці Нових Санжар знайшли травмованого песика, який повзав майже місяць! Задні лапки були стерті до кісток і сухожиль, тож його терміново відвезли в клініку м.Полтави. Завдяки одному посту в соцмережах долею Малиша перейнялися сотні людей, так вдалося зібрати кошти на лікування. Хтось допоміг кормом, хтось – транспортом, але ще більше фінансами. Далі почалася активна реабілітація, а зараз тваринка вже стоїть на лапках і шукає нових люблячих господарів.

У Полтаві на рентгені показало, що в хребті – куля, яка пошкодила кістковий мозок. Щелепа в кількох місцях також була зламана. Ніхто не давав ніяких прогнозів. Але волонтери не здались. Дівчата вирішили спробувати хоч маленький шанс. Бо далі Малишу було б ще гірше. 

Олена Слива, волонтерка

- Наша головна мета була в Полтавській клініці максимально підлікувати його лапки. Звичайно, ми проводили переговори, що, можливо, його доведеться оперувати. Але, в принципі, ні одна Полтавська клініка гарантій по операції по хребту не давала.

Тож дівчата дізнались, що в Києві є центр фізичної реабілітації для тварин, який погодився взяти на лікування Малиша. Курс був довгим та тяжким: кулю видалили та встановили металоконструкцію.

Після операції почалась важка праця реабілітологів та волонтерів. 

Олена Слива, волонтерка

- Зараз ми активно продовжуємо реабілітацію, активна реабілітація у нього йде з 1 грудня і по суті два місяці. Досить гарні результати, на думку лікарів-реабілітологів. Нам ще є куди прагнути, але б ми дуже хотіли уже починати підшукувати йому дім.

Не менше старань було і з боку самої тварини. Кожен крок давався з величезною силою та болем. 

Він пішов, уже бігає і навіть плаває. Ходить рефлекторно, спинально, але тварині потрібна особлива любляча родина, на яку він дуже чекає.

Стрічка новин