За фактом акції проти телеканалу «НАШ» відкрито кримінальне провадження

«Жодні спроби тиску на поліцію для ухвалення будь-яких рішень не дадуть позитивного результату». Про це повідомляють у головному управлінні нацполіції Києва.

Вчора у столиці, біля офісу телеканалу «Наш», сталися сутички між поліцією та правими активістами, які вимагали закрити це медіа. Супротивники каналу вважають, що він діє в інтересах Росії. 4-х учасників протесту затримали. Їх доставили до Шевченківського управління поліції. Під час складання адмінматеріалів один чоловік відчинив вікно, став на підвіконня та погрожував вистрибнути. При цьому він висловлював ряд вимог. Закрити канал, звільнити учасників акції та зняти з посади одного з керівників територіального управління поліції. 

Андрій Крищенко, начальник ГУНП у м.Києві

- За фактами подій біля поліцейського управління та біля офісу телеканалу порушено кримінальне провадження за ст. 342 ККУ (Опір працівнику поліції). 

Під час проведення акції уже біля Шевченківського районного управління одна із учасниць його заходу напала на журналістів, пошкодила техніку та ненасла тілесні ушкодження одному із представників преси. По цьому факту уже порушено кримінальне провадження за ст. 171. А ця особа затримана за статтею 208 КпКУ (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України.

Стрічка новин