МОЗ підвищує тарифи для лікування онкохворих

МОЗ підвищує тарифи для лікування онкохворих

Із квітня 2021 року Міністерство охорони здоров’я підвищить тарифи для діагностики та лікування онкологічних захворювань і розмежує їх для дорослих пацієнтів та дітей окремо.

Тариф для діагностики та хіміотерапевтичного лікування становитиме:

  • для дорослих – 25 тис. грн на одного пацієнта,
  • для дітей – 91 тис. грн на одного пацієнта.

Тариф для діагностики та лікування онкогематологічних захворювань буде таким:

  • для дорослих – 45 тис. грн на одного пацієнта,
  • для дітей – 164 тис. грн на одного пацієнта.

Тариф на променеву терапію становитиме від 43 до 52 тис. грн на одного пацієнта (залежатиме від наявності в закладі лінійних прискорювачів).

"Також додали нові позиції до номенклатури лікарських засобів, які закуповуються централізовано. Для лікування дорослих закуповуватимуться дев’ять нових позицій ліків та препаратів, для лікування дітей – шість", – зазначила заступник міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова, передають Факти.

Нагадаємо, у січні міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив про закупівлю нових препаратів для лікування раку.

Чиновники взяли до відома близько 30 пропозицій від провідних українських онкологів і державних медичних експертів. До переліку з 67 ліків ми додали дев’ять нових позицій. Ці препарати застосовуватимуть для лікування раку молочної залози, раку крові, мієломи, пухлини головного мозку.

Стрічка новин