В Кременчуцькій лікарні – нове обладнання

Нове обладнання отримала Кременчуцька перша міська лікарня імені Богаєвського. Неврологічне відділення поповнили 10 нових бактерицидних ламп. Медики стверджують: така допомога – своєчасна. Наша знімальна група побувала у цьому лікувальному закладі.

Нові бактерицидні лампи Кременчуцькій лікарні були дуже необхідні. Благодійники подарували закладу їх 10 штук. І нині ці лампи повністю забезпечать потреби лікарні у процедурі кварцювання, стверджують медики.

Ірина Піскунова, завідуюча неврологічним відділенням 1 міськлікарні ім.О.Богаєвського

- У нас 14 палат. Вони кварцюватимуться по черзі, згідно із графіком, який ми складемо. Тому, думаю, нам цього вистачить. І будуть використовуватися не тільки у нашому відділенні, але і у відділенні з ковідними хворими.

Якісні лампи для кварцювання особливо потрібні зараз, кажуть лікарі, у зимовий період розповсюдження інфекцій та коронавірусної пандемії. Переваг же нове обладнання має чимало.

Вікторія Виповська, заступниця директора 1 міськлікарні ім.О.Богаєвського

- Вони мобільні, мають велику площу дії, тому ці лампи дуже необхідні нашому підприємству, враховуючи також, що ми надаємо і ургентну допомогу пацієнтам Полтавської області, не тільки Кременчука.

Завдяки відповідальному бізнесу обладнання кременчуцьких лікарень постійно оновлюється. А відтак, і якість медичних послуг буде вищою, переконує депутат Кременчуцької міськради Богдан Лазоренко.

Богдан Лазоренко, депутат Кременчуцької міської ради 

- Завдяки самовідданій праці лікарів, завдяки їх професійності і фаховості, а також завдяки комплексній відповідальності представників великого, малого та середнього бізнесу ми маємо змогу підтримувати матеріально-технічне забезпечення наших лікарень на належному рівні.

Незабаром суттєву допомогу отримає і 3-тя міська лікарня Кременчука.

Юрій Химич, генеральний директор Біланівського ГЗК 

- Найближчим часом у нас ще запланована передача автомобіля швидкої допомоги у 3-у міську лікарню. Автомобіль прибув уже у країну і наразі він проходить сертифікацію. Тому розраховуємо найближчий тиждень чи два цей автомобіль передати міській лікарні.

Стрічка новин