Благодійники тепер роздають обіди ще й на Київському вокзалі

Благодійна організація «Карітас Полтава» розширює межі акції «Простягни свою руку убогому». Де тепер годуватимуть безхатченок та тих, хто потребує гарячого харчування, дізнавалися наші журналісти.

За зимовий період, який розпочався ще наприкінці 2020-го, «Карітас Полтава» роздала 400 порцій гарячих обідів. Таким чином благодійники щосереди годували близько сорока осіб. Тепер до акції долучився виконавчий комітет Київської районної в м.Полтаві ради.

Оксана Корольова-Буцко, голова Київської районної в м.Полтава ради

- На тому тижні ми підписали договір про співпрацю із «Карітас». Це люди, які організували акцію «Подай руку безпритульному» на Південному вокзалі. Наш виконавчий комітет ініціював також цю акцію, так як в нашому районі є Київський вокзал і є люди, які також цього потребують.

Наступна мета для БО «Карітас Полтава» – організація футбанку тривалого зберігання їжі. Він дасть можливість соціальним працівникам готувати їжу для потребуючих заздалегідь.

Оксана Дейнега, заступниця директора БФ «Карітас Полтава»

- Друга хвиля благодійного збору і продуктів харчування, і теплих речей. Нам дуже приємно, що гасло нашої організації – «Робимо Полтаву найдобрішим містом України» – воно дійсно діє. Тому що лише за 2 дня, як ми оголосили другу хвилю збору продуктів, на наш заклик відгукнулися 3 організації і 9 небайдужих полтавців. 

Відтепер щосереди їжу на Південному залізничному вокзалі будуть роздавати о 15:00, а на Київському – о 16:00.

Стрічка новин