Сьогодні визначили переможців регіонального туру конкурсу «Учитель року-2021»

Змагання проводять уже вдвадцятьшосте. Цього разу всі випробування учасники проходили дистанційно. Чи вплинуло це на якість оцінювання – дивіться у сюжеті. 

Пані Інна – лауреатка конкурсу. Вона працює вчителькою української мови у сільській школі. У конкурсі бере участь втретє. Цьогоріч якість інтернет-покриття не стала на заваді. 

Інна Панасейко, учителька української мови Сергіївської школи 

- Весною було набагато важче, бо воно було нове, ще ніхто нічого не знав, як, що і до чого, а так все було добре, оце уже в січні. Говорити в об’єктив камери – це дуже важко. Живе спілкування набагато легше, набагато комфортніше себе почуваєш. Звикли уже. За 3 етапи конкурсу, 1 зональний, 2 обласних. Уже нам і тут не страшно.

А Микола Василенко – директор школи у Пирятині. Участь у професійному конкурсі бере вперше. Одразу переміг у номінації «Керівник закладу освіти».

Микола Василенко, директор Пирятинської школи №6

- Я наважився на цей крок, зареєструвався на сайті міністерства освіти на номінацію «Керівник року». Були побоювання, вдасться мені, чи не вдасться, як судді оцінять мої вміння, адже ті завдання, які ставили перед нами, ми практично кожного року, кожного дня, кожної хвилини вирішуємо їх у себе у навчальному закладі.

Інші переможці працюють у Полтавських гімназіях №14 та 17. Їх визначили у 4-х номінаціях: «Українська мова і література», «Математика», «Трудове навчання» та «Керівник закладу освіти». 

Світлана Королюк, голова журі конкурсу у номінації «Керівник закладу освіти» 

- У нашій області зареєстровано 11 керівників. Так трапилося, що восени деякі керівники перехворіли. П’ятірка найстійкіших дійшли до кінця і у всіх випробуваннях брали участь.

Віталій Зелюк, директор ПОІППО ім.М.В.Остроградського 

- Конкурс «Учитель року» в Полтавській області проводиться уже в 26-й раз і, звичайно, цьогорічний конкурс був абсолютно особливий. 87 вчителі починали, стартували в цьому конкурсі, до фіналу, перемоги дійшло четверо.

У квітні 2021 року переможці регіонального туру зможуть представити Полтавщину на Всеукраїнському турі конкурсу «Учитель року».

Стрічка новин