У дитсадку на Полтавщині померла 19-річна вихователька

На Полтавщині у дитсадку померла 19-річна вихователька Марина Кундиль. Подія трапилася 3 лютого у селі Нова Михайлівка (Решетилівщина).

День починався для неї, як зазвичай, але потім на тихій годині дівчина почала кликати на допомогу. До неї одразу прибігла вихователька. Вона побачила, що дівчина втратила свідомість. Працівники викликали швидку, фельдшерів та батьків. Намагалися реанімувати дівчину, але спроби виявилися марними.

Марина Хорольська, завідувачка садка

- Швидко ми відреагували, викликали із сусіднього села фельдшера, викликали швидку. Швидка, ви ж розумієте, як вона довго їде, то буквально фельдшер за 5 хвилин була у нас на робочому місці. Ми одразу ж зателефонували батькам працівниці, батьки одразу ж приїхали і почали надавати допомогу. Але наскільки лікарі так сказали, і я теж так зрозуміла, що вже вона втратила свідомість і вона раптово померла.

Як нам повідомила завідувачка дитсадка, батьки сповістили поліцію, що дівчина і раніше втрачала свідомість, у неї були головні болі, але остаточну причину смерті повідомлять після розтину тіла. 

Стрічка новин