В Україні немає загрози свободі слова та медіа-бізнесу - Зеленський на зустрічі з керівниками провідних телеканалів

В Україні немає загрози свободі слова та медіа-бізнесу - Зеленський на зустрічі з керівниками провідних телеканалів

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із керівниками провідних українських телевізійних каналів, яка була присвячена рішенню Ради національної безпеки і оборони від 2 лютого 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо декількох телеканалів.

"Це не має жодного стосунку до інших телеканалів. В Україні на сьогодні немає загрози ні свободі слова, ні медіа-бізнесу", - наводить слова Зеленського пресслужба Офісу президента, пише Інтерфакс-Україна.

Президент зазначив, що рішення про санкції має чітке обґрунтування у зв'язку з фінансуванням з Росії та співпрацею з терористичними організаціями.

Як повідомляють в ОПУ, "топ-менеджери телеканалів висловили повну підтримку цього рішення, адже, за їхніми словами, телеканали, щодо яких були застосовані санкції, давно проводять антидержавну політику та діють в інтересах пропаганди з боку Російської Федерації". Учасники зустрічі зазначили, що впроваджені санкції є інструментом глобальної боротьби з дезінформацією і не мають нічого спільного з питанням свободи слова та незалежності ЗМІ.

Нагадаємо, 2 лютого президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про застосування санкцій стосовно фізичних і юридичних осіб. Персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи застосовуватимуться, зокрема, до Тараса Козака та юридичних осіб ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Новий Формат ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Телерадіокомпанія "112-ТВ", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "Партнер ТВ", ТОВ "Новини 24 години", ТОВ "Нові комунікації".

Стрічка новин