З Полтавщини навесні до ЗСУ планують відправити понад 700 осіб

З Полтавщини навесні до ЗСУ планують відправити понад 700 осіб

Призов на строкову військову службу в 2021 році проводитимуть в умовах перехідного періоду адміністративної реформи, реформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, невизначеності законодавчої бази, карантинних обмежень.

Про особливості цьогорічного призову розповів військовий комісар Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дмитро Губський на розширеному засіданні колегії Полтавської ОДА.

При кожному районному, міському територіальному центрі комплектування на базі ЦРЛ створюють призовні комісії.

"Призов на строкову військову службу – важливий вклад систему безпеки держави. Щоб не допустити зриву відправлення молодого поповнення та якіснішого проведення медичного огляду, насамперед варто визначити джерела оплати праці лікарям, відрядженим для роботи в комісіях, фінансування проведення збору біоматеріалу для ІФА-тестування призовників та питання доставки юнаків до полтавського збірного пункту", – сказав Дмитро Губський.

Нині районними (міськими) територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки визначено мінімально необхідну кількість призовників. До початку відправок, 1 квітня 2021 року до складу команд молодого поповнення потрібно зарахувати 778 осіб.

Також Дмитро Губський зазначив, що планові завдання з призову громадян на строкову військову службу в області в 2020 році виконані на 100%. Найкраще спрацювали призовні комісії Чутівського, Козельщинського, Гадяцького, Глобинського, Диканського, Зіньківського, Хорольського, Лохвицького, Полтавського районів та міста Горішні Плавні.

Протягом 2020 року притягнено до адміністративної відповідальності за ухилення від військової служби 1633 особи. Щодо 28 громадян матеріали передано на порушення кримінальних справ, із них: притягнуто до кримінальної відповідальності за статтею 335 КК України – 25; відмовлено в порушенні кримінальної справи за відсутністю складу злочину – 3.

Стрічка новин