З'явилась версія скоєння підпалу ТЦ у Первомайську

Нагадаємо, що близько 13 години 2 лютого до Первомайського управління поліції надійшло повідомлення про підпал торговельного центру. Зловмисник, озброєний ножем та сокирою, підпалив приміщення, а під час спроби його затримання постраждали двоє охоронців. Анна Ружін – далі.

Наразі охоронці перебувають у медичному закладі, їхньому життю нічого не загрожує.

старший охоронець ТЦ 

- Мені прямо вказали на людину, яка це здійснила. А він ішов з сокирою в руках і сказав: всіх порубаю. Хто підійде - порубаю. Ми з начальником і ще одним охоронцем почали його переслідувати, умовляли і намагалися зупинити. А він намагався втікти.

Нагадаємо, встановлено, що 37-річний чоловік прийшов до торгівельного центру з ножем та сокирою. У відділі лако-фарбових товарів почав розливати займисті рідини. Один із охоронців центру намагався його затримати, на що у відповідь чоловік вдарив його сокирою та, підпаливши приміщення, кинувся тікати. Мотиви свої чоловік пояснює.

палій 

- Помста. Начальник ТЦ є власником. Він як піднявся ще 20 років тому: відрізав людям носи, вуха, заморожував їх і продавав в Європу. Таким чином він і піднявся. З цього дня я стежу за ним. Через помсту я йому спалив хоча б один магазин. Я особисто з ним знаком, але зараз не знаю, як він виглядає. Можливо, він зробив собі пластичну операцію.

Дії злочинця слідчі кваліфікували як умисне знищення або пошкодження майна та замах на умисне вбивство. За скоєне йому загрожує до довічного позбавлення волі. Поліцейські з’ясовують мотиви скоєння та перевіряють усі ймовірні версії вчиненого злочину.

Рятувальники локалізували пожежу в одноповерховій будівлі ТЦ «Епіцентр» у Миколаївській області.

Поліцейські звертаються із проханням до громадян, якщо ви стали свідком вказаної події і перебували у момент скоєння підпалу у торгівельному центрі та можете надати важливу для слідства інформацію про подію та зловмисника, надайте її до Первомайського районного відділу поліції.

Стрічка новин