В обласній бібліотеці – нова виставка

В обласній бібліотеці імені Котляревського відбулося відкриття художньої виставки картин Софії Коротіч, що має назву «На крилах творчості». Юна художниця – переможниця Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Тарасу Шевченку. 

Софійка навчається у 6 класі Розсошенської гімназії. Каже, малювати розпочала ще в 7 років. І до цього часу вже має у своєму творчому доробку понад 50 картин. 

Софія Коротіч, художниця

- Матеріал, з яким я більш за все люблю працювати, – це графіка. Чорні, білі маркери, чорні гелеві ручки. І також мені дуже подобається пастель. Я нею дуже люблю малювати.

Виставка в обласній бібліотеці – не дебютна для дівчини. Вперше роботи юної художниці презентували в її школі. Наставниця Софії говорить, що дівчинка дуже здібна, бо вже з юних літ демонструє свій власний стиль.

Ірина Шрамко, керівник творчої майстерні Полтавської художньої школи

- Мені, як вчителю, дуже приємно, що Соня завжди готова сприймати інформацію від наставника. Дитина малює, десь в неї свої бачення. Вона завжди намагається по-своєму щось передати. Але, якщо є якісь зауваження в роботі із професійної точки зору, чи композиційні похибки, вона завжди здатна їх виправляти.

Софіка каже, що найдовше свою картину малювала два дні. А так для шедевру їй потрібно лише декілька годин та натхнення.

Софія Коротіч, художниця

- Моя найулюбленіша картина, яку я намалювала не дуже давно, – це картина на конкурс Шевченка. Я її побачила в Кобзарі на обкладинці, але я її переробила. Трішки змінила жінку, додала на фоні деяких деталей.

Представники художньої школи говорять, що у Софії є усі можливості для творчих злетів.

Стрічка новин