Поліцейський врятував життя родині

На Полтавщині поліцейський врятував життя родині з Лубенського району. Подія сталася у селі Березняки Лубенського району ще 31 січня. Старший лейтенант поліції Ярослав Семенець пригадує, як того дня проїжджав повз річку Гребиха на власному автомобілі та побачив у водоймі двох дорослих з дітьми, які з останніх сил чіплялися за кригу. Деталі – у сюжеті Анни Ружін.

Ольга Бабич, врятована мати 

- Вирішили з дітьми прогулятися на річці, фотографувалися, каталися на льоду, і в один миг дитина провалися разом із меншим братом в воду. Їхала машина, вибіг чоловік і почав нам надавати першу допомогу.

Це був Ярослав Семенець. Не вагаючись ні хвилини, чоловік схопив буксирувальний трос і, повільно рухаючись на животі, обережно підібрався до ополонки. Як з’ясувалося, батьки з дітьми гуляли. Під санчатами молодшого сина, які з’їхали на замерзлу водойму, тріснув лід, і дитина опинилася у крижаній воді. Намагаючись врятувати, батьки разом зі старшим сином також провалилися під кригу.

Ярослав Семенець, ст.інспектор сектору реагування патрульної поліції Лубенського району

- Спочатку кинув мотузку на допомогу 13-річному хлопчику, тоді стало відомо, що йому 13 років, так як він уже ішов на дно. За допомогою мотузки витягнув його, потім 3-річного хлопчика, якого батько одною рукою тримав над водою. А потім вже жінку і чоловіка.

2 лютого начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський нагородив старшого інспектора сектору реагування патрульної поліції Лубенського районного відділу поліції Ярослава Семенця відзнакою Головного управління поліції області «Знак Пошани». 

Цей день усім героям історії запам’ятається на все життя. Адже відтепер його по праву можна вважати другим днем народження кожного члена родини.

Стрічка новин