Під час роботи на фермі жінка народила мертву дитину

У Кременчуцькому районі жінка під час роботи на фермі народила мертву дитину. Її госпіталізували, на місці події працює слідча група поліції. Усі подробиці цієї ситуації з’ясовувала наша знімальна група.

У селі Максимівка під час роботи на фермі жінка народила мертву дитину. Це сталося сьогодні вранці. Після пологів жінці викликали швидку. Її госпіталізували до Кременчуцького перинатального центру. Породіллю туди привезли вже о 7 ранку.

Радомир Сербін, директор Кременчуцького перинатального центру ІІ рівня

- Виявлено, що жінка не перебувала на обліку по вагітності, не обстежена. Зараз стан жінки задовільний. Вона перебуває у нас у відділенні.

Досить швидко цим фактом зацікавилися і правоохоронці.

Анна Васенко, пресофіцер Кременчуцького відділу поліції

- На даний час на місці події працює слідчо-оперативна група поліції. Встановлюються всі обставини. Породілля госпіталізована до пологового будинку. Безпосередньо тіло немовляти також направлено на медичну експертизу для встановлення причин смерті.

Як з'ясували медики, у їхньої пацієнтки це вже не перші пологи.

Радомир Сербін, директор Кременчуцького перинатального центру ІІ рівня

- Є така інформація, що жінка вже тричі до цього народжувала. І це її четверті пологи.

Нині за даною справою триває розслідування.

Анна Васенко, пресофіцер Кременчуцького відділу поліції

- Вирішується питання про внесення факту до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 117 Кримінального кодексу України. Це – вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини.

Стрічка новин