Полтавські патрульні допомогли дітям, які запізнилися на автобус і не змогли потрапити додому

Полтавські патрульні допомогли дітям, які запізнилися на автобус і не змогли потрапити додому

1 лютого, близько 21-ї години, інспектори отримали повідомлення про те, що до одного з магазинів зайшли діти, які виглядають розгубленими. 

Виявилося, що хлопці 9 та 11 років проживають в одному із сіл Полтавського району, а в Полтаві відвідували гурток й мали б повертатися додому на автобусі. Однак діти затрималися та не встигли на останній рейс. Вони зайшли до магазину зігрітися й обміркувати подальші дії. Саме в цей час їх і помітила небайдужа заявниця.

Діти не могли зв’язатися з батьками. Номер телефону рідних вони не пригадали, а власного мобільного у них не було. Поліцейські попіклувалися про дітей та доставили додому.

"Дорогою патрульні розповіли дітлахам про те, як необхідно діяти в подібній ситуації та куди слід звертатися за допомогою. Також інспектори поспілкувалися з батьками та впевнилися, що діти перебувають у безпеці. Якщо ви опинилися у небезпечній ситуації — телефонуйте 102, ми поруч і завжди готові прийти вам на допомогу", - повідомляють у патрульній поліції Полтавської області.

Стрічка новин