У Полтаві розірвали договір з перевізником, який обслуговував 7 маршрутів

З першого лютого з одним із перевізників у Полтаві розірвали транспорті договори. Тепер маршрутні транспорті засоби ТОВ «Глобус Авто Полтава» за номерами №10, 14/18, 22, 30, 31, 36, 64 ходити не будуть. Людей таке рішення обурило, тому вони створили петицію на сайті Полтавської міської ради на підтримку перевізника. Євгенія Манич про це знає більше.

У 2019 та в 20 році у Полтаві пройшов тендерний конкурс міських перевізників. Так за усіма вимогами з безпеки та пасажиромісткості виграло товариство з обмеженою відповідальністю «Глобус Авто Полтава». Працювала компанія за такими маршрутами: № 10 (Критий ринок - селище Червоний Шлях), № 14/18 (вул. Героїв Сталінграду - МБЗ), № 22 (Центр - Щербанівський БК), № 30 (вул. Героїв Сталінграду - Маслосирбаза), № 31 (вул. Героїв Сталінграду - Хлібоприймальний пункт), № 36 (Горбанівка - Інститут зв’язку), № 64 (м/н Левада - м/н Сади-2).

Все начеб-то складалося добре, перевізник зі своєї сторони надавав якісні послуги, вчасно приїздив та дотримувався власного графіка, але влада вирішила по-іншому. 

Юрій Шевчук, директор ТОВ «Глобус Авто Полтава»

- 13 числа я отримую попередження по усіх семи маршрутах, що я неналежно виконую свої договірні умови. Але я завжди намагався та намагаюся виконувати свою роботу дуже добре. Наступного дня, 14 січня, вже приходять мені попередження, що всі ці договори із 1.02.21 року розірвані. Але я не розумію, чому все так пройшло.

У попередженні, яке отримав Юрій Шевчук, не було вказано, які саме порушення виявлені у даного перевізника. За роз’ясненнями ми звернулися до заступника начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку Сергія Шпака.

Сергій Шпак, заступник начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку ПМР

- Порушення, які були виявлені «Центральною диспетчерською службою». У нього там раніше: недотримання графіків, відхилення від маршруту, ну як звичайно.

Натомість самі пасажири із цим не згодні. Вони навіть створили електронну петицію на сайті Полтавської міської ради на підтримку 22 та 36-го маршрутів. Адже вважають, що їх збереження є вкрай необхідним. Більшість громадян працює саме у Полтаві, дітей у садочки також везуть до міста.

Володимир Пасічко, автор петиції

- За більше року існує цей 22-й маршрут, жодних нарікань на умови перевезення, на обслуговування у нас не було. Нам дали на маршрут не старі, напівзруйновані, а нові маршрутні засоби, автобуси. Обладнані GPS, ми маємо водіїв, із якими ніколи мешканці не конфліктували. Тому, коли з’явилося це рішення про розірвання договору на перевезення, ми були дуже здивовані, я особисто і мешканці не розуміємо тих підстав, на основі яких було прийнято дане рішення.

Зараз петиція набрала 82% від необхідних голосів. Мешканці та сам перевізник сподіваються, що достукаються до влади і та перегляне своє рішення, і автобуси за цими маршрутами знову почнуть курсувати.

Стрічка новин