Полтавці увійшли у топ-100 кращих аналітичних центрів Центральної та Східної Європи

Полтавці увійшли у топ-100 кращих аналітичних центрів Центральної та Східної Європи

Наприкінці січня опублікували щорічний рейтинг найкращих аналітичних центрів світу "Global Go to Think Tank Index Report", який готується в рамках Програми аналітичних центрів та громадянського суспільства Інституту Лаудера Університету Пенсільванії.

Програма "Аналітичні центри та громадянське суспільство" (TTCSP) Інституту Лаудера Пенсильванського університету проводить дослідження про роль аналітичних центрів в розбудові громадянського суспільства та політичних інститутів в країнах світу.

Мета такого рейтингу – підвищення ефективності аналітичних центрів та підвищення обізнаності громадськості про їхню роль.

Програма досліджує базу даних більше 7500 аналітичних центрів в 181 країнах світу. Щорічно TTCSP публікує індекс-рейтинг Global Go To Think Tank, який групує провідні світові аналітичні центри по різних категоріях.

Серед українських аналітичних центрів рейтинг в списку кращих у Східній і Центральній Європі рейтинг втретє поспіль відзначив ГО "Інститут аналітики та адвокації". 

"2020-й рік вніс багато корективів у нашу роботу. Для нашої команди важливо було швидко та ефективно адаптуватись і покращувати якість роботи. Цьогоріч ми стали більше працювати у напрямку діджиталізації як на місцевому, так і національному рівнях", – сказав виконавчий директор ГО "Інститут аналітики та адвокації" Юрій Ромашко.

З дослідженням можна ознайомитись тут. 

Щоб ознайомитися з переможцями попередніх років, заходьте на сайт Think Tanks and Civil Societies Program (TTCSP)

Стрічка новин