У пологовий будинок Кременчука підкинули немовля

Під двері Кременчуцького перинатального центру підкинули немовля. Це – новонароджена дівчинка. Поруч лежала записка, де вказано, що малючку звуть Мішель і народилась вона 27 січня. Яка подальша доля чекає на немовля, з’ясовувала наша знімальна група.

Немовля підкинули пізно ввечері, близько 23-ї години. У двері приймального відділення пологового будинку подзвонили. Чергова, яка відчинила двері, на порозі побачила спортивну сумку. Там лежала новонароджена дитина. І не тільки.

Радомир Сербін, директор Кременчуцького перинатального центру ІІ рівня 

- У сумці лежала записка, із якої стало зрозуміло, що мати народила дитинку вдома декілька днів тому. І вирішала відмовитися від неї. І попрохала взяти нас усю турботу про неї. Вибачається дуже за цей прикрий випадок.

Медики прихистили знайду, яку, до речі, мама у записці назвала Мішель. А заодно викликали працівників поліції.

Анна Васенко, пресофіцер Кременчуцького відділу поліції

- Даний факт зареєстровано. Наразі цією перевіркою займається служба у справах дітей міста Кременчук. Безпосередньо на допомогу їм залучено ювенальних поліцейських, які спільно встановлюють причини і обставини, чому матір залишила дане немовля.

Директор Кременчуцького перинатального центру повідомив про нинішній стан новонародженої, запевнивши, що її життю нічого не загрожує.

Радомир Сербін, директор Кременчуцького перинатального центру ІІ рівня 

- Дівчинка вагою два кілограма – вона не потребувала ніякої медичної допомоги. Зараз вона знаходиться у нас у відділенні. Вона у задовільному стані, їсть, спить, забезпечена абсолютно усім годуванням, одягом, памперсами.

У Кременчуцькій поліції кажуть: це не поодинокий факт. Подібне траплялося і раніше. Якщо матір буде знайдено – кримінальну відповідальність за її дії не передбачено. 

Анна Васенко, пресофіцер Кременчуцького відділу поліції

- За фактом ведеться подальша перевірка. Ювенальні поліцейські по максимуму будуть встановлювати особу матері для того, щоб відповідно оформити всі документи із залученням служби у справах дітей.

Мішель у пологовому будинку перебуватиме не довго.

Радомир Сербін, директор Кременчуцького перинатального центру ІІ рівня 

- Місяць вона знаходитиметься у нас. Через місяць ми її переведемо у дитячу лікарню. Звідти вона вже переїде у дім малютки.

Стрічка новин