Полтавську область накрила негода

У ніч із 31 січня на 1 лютого розпочався снігопад.

Та усі автодороги державного значення Полтавщини – в проїзному стані. У розчистці доріг упродовж ночі задіяли 97 одиниць техніки та 121 працівник дорожної служби.

Юлія Ткаченко, прессекретарка Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Станом на ранок проїзд усіма автомобільними дорогами державного значення Полтавської області повністю забезпечений. Наразі жодних обмежень не встановлено, заторів чи інших ускладнень руху не зафіксовано. Протягом цієї ночі до ліквідації наслідків негоди було залучено 97 механізмів та 121 дорожник. Роботи проводяться по всіх наших автодорогах. Для обробки проїзної частини використано майже 2000 тонн протиожеледної суміші та протягом цього часу розчищено 500 кілометрів наших автомобільних доріг.

На автошляхах міста із 3 години ранку працюють 27 одиниць техніки. Усі дороги – в проїжджому стані, комунальна техніка працює і надалі. Про це стало відомо із офіційного сайту Полтавської міської ради.

Зараз на вулицях міста працюють близько 450 двірників комунальних підприємств «ЖЕО №2» та «Декоративні культури». Розчищають від снігу: парки, сквери, тротуари, міждворові проїзди, зупинки громадського транспорту. Також фахівці комунальних служб посипають дороги піщано-сольовою сумішшю.

Стрічка новин