На сесії Полтавської міської ради прийняли бюджет на 2021 рік

Одне з найважливіших питань – бюджет на 2021 рік – прийняли на сесії Полтавської міської ради. 29-го січня цілий день тривала позачергова друга сесія міської ради восьмого скликання. Про пріоритети головного фінансового документу Полтавської ОТГ – у сюжеті Аліни Боровик.

Питання бюджету розглядали останнім. З цього приводу виникли дискусії. Бльшістю голосів депутатів головний фінансовий документ громади прийняли. 

Тетяна Кустолян, перший заступник начальника бюджетно-фінансового управління

- Загальний обсяг місцевого бюджету Полтавської територіальної громади на 2021 рік складає 3 418 887 888 грн. Для порівняння з 2020-м роком зведені показники доходної частини приведені до місцевого бюджету Полтавської територіальної громади і обраховані в сумі 3 322 633 000 грн.

На 2021 рік Управлінню освіти і науки Полтавської міської ради, як головному розпоряднику бюджетних коштів, передбачено асигнувань в сумі 1 450 567,9 тис. грн., які буде спрямовано на заклади освіти міста. 

Загальний обсяг видатків по розпоряднику Департамент охорони здоров'я та соціального розвитку Полтавської міської ради на 2021 рік по загальному та спеціальному фондах затвердили в сумі 283 794,7 тис. грн.

Видатки бюджету Полтавської міської територіальної громади по Департаменту культури, молоді та спорту передбачені у сумі 330 562,7 тис. грн.

Управлінню капітального будівництва затвердити кошти у сумі 60 097,6 тис. грн.

Міський голова підбив підсумки сесійного дня. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Безумовно, задоволений. Задоволений, що прийнятий бюджет. Думаю, всі прекрасно розуміємо, що хтось хоче голосувати, хтось не хоче. Хто не хоче голосувати, знайде мільйон причин, щоб не голосувати за цей бюджет. Вони їх знайшли, але все-таки приємно, що вистачило у депутатів здорового глузду і 22 голоси знайшлося для прийняття цього бюджету.

Після прийняття бюджету в засіданні оголосили перерву до 3 лютого. За прогнозами Олександра Мамая, на ньому призначать секретаря і заступників міського голови.

Стрічка новин