Полтавцям пропонують долучитися до тренінгу «Активні громадяни»

Обласний молодіжний центр спільно з Полтавським педагогічним університетом проводить широкомасштабний проєкт із програмою «Активні громадяни» від Британської Ради. Тренінговий онлайн-марафон створений для тих, хто хоче робити якісні зміни у своїх громадах.

В університеті тренінги на зміцнення згуртованості громади розпочали проводити ще 3 роки тому. Унікальність цьогорічного проєкту в тому, що учасники ознайомляться з програмою, яка спрямована на створення полтавцями проєктів соціальної дії.

Світлана Громцева, директорка обласного молодіжного центру

- Цього року буде 4 навчальні блоки, де всі активні громадяни Полтавської області можуть долучитися до вивчення таких тематик: розвиток волонтерства, медіаграмотність, ефективна комунікація в громаді та підтримка тих соціальних ініціатив, які покликані на підтримку людей в умовах COVID.

Перший тренінг уже відбувся. Серед тих, хто брав участь, були вчителі, представники позашкілля, активна молодь і державні службовці. 

Світлана Громцева, директорка обласного молодіжного центру

- Участь у подібних навчаннях є безкоштовною і, звичайно, що кращі ініціативи від Британської Ради будуть підтримані. Розмір невеликого середнього гранту - від 15 до 35 тисяч грн. 

Ірина Когут, фасилітаторка програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні

- За бажанням такі проекти можуть подавати як індивідуальні особи, так і організації, школи, університети, молодіжні центри, будь-хто, в кого є дуже класна цікава ініціатива. Ми проводимо такий тренінг і для учнівської молоді (звичайно, за згодою батьків, вчителів). Ініціативи можуть подавати і учні. Головне, щоб одним із представників була повнолітня особа, яка б потім долучилася до роботи проєкту. 

Такі тренінги спрямовані на формування критичного мислення, підвищують освітній рівень та зміцнюють соціальну згуртованість громади.

Стрічка новин