У Полтаві нагородили учасника Ігор Нескорених

Сергій Сліченко – ветеран українсько-російської війни. Після того, як бійці повертаються додому, їм не вистачає спілкування та душевної розради. Тому і Сергій, коли дізнався, що в Україні проходить новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців Ігри Нескорених 2.0 онлайн, вирішив долучитися.

Сергій Сліченко вирішив спробувати свої сили у плаванні. Каже, що заняття спортом та спілкування з побратимами відновлюють його. Наразі чоловік працює лікарем в 3 лікарні. Але й досі пам'ятає свої бойові заслуги та короткий курс навчання і введення в курс справи. 

Сергій Сліченко, учасник Ігор Нескорених 

- Пройшов в учбовому підрозділі навчання. До речі, це було перше централізоване навчання медичних працівників у навчальному підрозділі, спеціальний центр під Житомиром. Нас було багато, всі були патріоти, всі були налаштовані рішуче, по-бойовому. 

Участь в Іграх Нескорених Сергій Сліченко брав вперше. Головне, говорить, була не перемога, а участь.

Для більшості Ігри Нескорених – це більше все-таки психологічна реабілітація, а не власне спорт, говорить і член Національної збірної Володимир Мусяк.

Володимир Мусяк, член Національної збірної Ігор Нескорених

- Цей приклад, власне, приклад. Ми намагаємося особистим прикладом показати ветеранам, що спорт дійсно допомагає в соціалізації. Саме головне – це участь. Тобто, бути в зграї, бути серед своїх. Це дуже важливо.

Цього ж дня в урочистій атмосфері Сергій отримує свою нагороду та вітання. 

Олександр Товпига, начальник відділу в Полтавській області Міністерства у справах ветеранів України

- Спортивна реабілітація – це дуже гарна річ, якщо людина пройшла війну, була поранена і їй важливо показати самій собі, що вони ж такі люди. В цьому році я вважаю, що ігри також будуть проходити, такі змагання, і 9 лютого і в нас будуть змагання.

Стрічка новин