На засіданні НКРЕКП обговорили газові проблеми

У Києві обговорювали проєкт Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо визначення тарифу на розподіл природного газу.

У цьому засіданні брали участь і представники із Полтавщини. Півгодини, відведені на обговорення, розтягнулися на півтори. І сама дискусія була непростою та емоційною. Проте, змогу висловитися і навести свої аргументи мали всі. Мешканці Лубенщини, які першими висловили своє обурення з приводу надзвичайно високих тарифів на комунальні послуги, сподіваються, що відповідні державні структури дослухаються до їх аргументів і закликів. Остаточне рішення НКРЕКП має прийняти найближчим часом.

Лілія Михайленко-Саєнко, представник громади

- Мною було запропоновано, щоб вони переглядали законодавство, безпосередньо свій кодекс по газу. Я думаю: вони подумають, що людям непереливки, коли оце отак приходять і відрізають мережу, ставляться до людей дуже необережно. Людям це не подобається.

Олександр Грицаєнко, міський голова Лубен

- Сподіваюся, що вони нас почують, і питання тарифу на розподіл газу, або взагалі його відміни і прийняття інших рішень по оплаті за газ і транспортування, буде на державному рівні прийнято в інтересах громадян України.

Стрічка новин