Новини на «Центральному» стають оперативніші

З першого лютого телеканал «Центральний» посилює інформаційний компонент. Новин стане більше, вони будуть оперативніші, відтак, виходитимуть, як і раніше, у прямому ефірі, але значно частіше. До останніх подій Полтави і Києва додадуться й інші регіони та навіть країни. Про це дивіться у наступному сюжеті.

У 2021 рік телеканал «Центральний» впевнено увійшов з новими творчими амбітними цілями та завданнями. І головним є поширення інформаційного впливу на центральний регіон України. Генеральний директор телеканалу Олег Зонтов упевнений: для нових звершень у телеканалу все є.

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Зараз ми робимо прямоефірні новини, постійно робимо прямі включення із Києва, де працює наша постійна знімальна група. І завдання, які зараз стоять перед нашою творчою командою, перед нашим Newsroom, перед журналістами, – це зробити так, щоб наші новини йшли не один раз в день, а мінімум тричі. І плюс до цього ми додаємо, до тих програм, які вже транслюються, ще й щоденне, прямоефірне, аналітично-інформаційне, не шоу, а програму.

Програма буде включати в себе обговорення різних проблем: Полтави, України, світу. У ній наші ведучі будуть дискутувати з експертами і аналітиками. 

Втім, те, що глядачі зможуть побачити вже з 1-го лютого, – це більш оперативні випуски новин.

Діана Литвиненко, головна редакторка телеканалу «Центральний»

- Наш телеканал має дуже потужний колектив журналістів. Я як редактор впевнена в кваліфікації кожного. Я думаю, те, що у нас раніше був один випуск о 19.00 годині, напевно, це було неправильно, можливо, навіть перед глядачем. Ми не могли гарантувати оперативність новин. Зараз у нас є можливості, у нас є відповідний досвід і  у нас є велике бажання дуже-дуже оперативно інформувати глядачів про все, що у Полтаві та не тільки.

Бути ближче до глядачів та тримати його в курсі усіх подій не тільки України, а й світу, – це й приваблює у новому форматі телеканалу колектив.

Олена Лєсна, ведуча 

- Мені здається, що така кількість новин, яка зараз буде у прямому ефірі на нашому телеканалі, це є гарна ідея. Тому що ми будемо зустрічатися із нашими телеглядачами частіше. По-друге, це є ознака нашої професійності, тому що кожні новини, які будуть, вони будуть у прямому ефірі, і у нас тепер у кожних новинах будуть прямі включення. Тобто, це і оперативна інформація, і свіжі новини.

З першого лютого новини на телеканалі «Центральний» будуть виходити о 12:30, 17:30, 19:00. А нова інформаційно-аналітична програма після пілотних випусків буде виходити щобудня, одразу після випуску новин о 19.00.

Стрічка новин