Рада ухвалила закон щодо термінів ліквідації податкової міліції

Рада ухвалила закон щодо термінів ліквідації податкової міліції

Документ підтримали майже 260 народних депутатів.

Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому закон №4090 “Про внесення змін до прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" щодо терміну набрання чинності окремими положеннями”. Документ в цілому підтримали 259 народних депутатів, передає ДТ.

"Проект Закону розроблено з метою забезпечення функціонування органів податкової міліції та виконання ними функцій щодо боротьби з правопорушеннями податкового законодавства на період до створення Бюро економічної безпеки України та його територіальних підрозділів", - йдеться у пояснювальній записці. 

Проект закону передбачає ліквідацію податкової міліції з дня прийняття рішення урядом про початок діяльності Бюро економічної безпеки України, але не пізніше шести місяців з дня набрання чинності Законом України “Про Бюро економічної безпеки України”.

Водночас спочатку передбачалося, що податкову міліцію мають ліквідувати з дня набрання чинності закону щодо створення Бюро економічного розвитку.

Стрічка новин