СК «Полтава» готується до 2 частини аматорського чемпіонату України

Одразу після завершення локдауну футболісти СК «Полтава» поновили підготовку до другої частини сезону.

Команда виступає в другій групі аматорського чемпіонату України. Містяни зараз тренуються у залі спортклубу ПЗМС, де набирають оптимальні кондиції перед контрольними матчами. Сьогодні відбулося двостороннє тренування на стадіоні в селі Копили. В ході гри переглядали потенційних новачків, які можуть невдовзі посилити  клуб та готовність основної обойми гравців. Голи забили Андрій Місяйло та Віталій Собко. Найближчим часом, окрім двостороннього поєдинку, полтавці зіграють контрольні матчі з досвідченими представниками першої ліги. А наприкінці лютого СК «Полтава» візьме участь в традиційному турнірі «Перша столиця» у Харкові.

Володимир Сисенко, головний тренер СК «Полтава»

- Не сказати, що ми вийшли на відкрите повітря постійно, враховуючи те, що погода досить капризна дама і завтра може бути мінус 10, 15, то основні заняття проходитимуть в залі. Але раз в тиждень будемо виходити на повітря й грати контрольні ігри. Сьогодні така відбулася репетиція. Третього числа ми граємо з «Комсомольськом», 12-го – з «Кремінем», 19-го – з «Альянсом». А десь в кінці лютого – традиційний турнір Слобожанщина.

Віталій Собко, гравець СК «Полтава»

- Це гарно, що команди першої, вищої ліги відгукуються, хочуть зіграти з нами. Це вже якийсь показник. Для нас, звісно, це престижно – зіграти з командами, які вищі по рангу. Кожен хоче себе проявити, перевірити на їх рівні, на якому рівні ми знаходимося.

Стрічка новин