9 сільських амбулаторій на Полтавщині готують до роботи

9 сільських амбулаторій на Полтавщині готують до роботи

29 січня у Полтавській ОДА відбулася нарада тимчасової робочої групи, яка контролює реалізацію проєктів будівництва амбулаторій, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету.

Перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін повідомив, що робоча група була створена, щоб прискорити процес введення в експлуатацію сільських амбулаторій.

"Сьогодні обговорюємо долю 9 амбулаторій, які добудовані, мають всі документи, але ще не підписані акти пройому-передачі або нема рішень місцевих сесій про передачу майна та договорів про підключення до електроенергії чи опалення, – розповів Дмитро Лунін. – Наступного тижня працівники Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації будуть виїздити на кожен об’єкт, щоб якомога швидше передати амбулаторії органам місцевого самоврядування та розпочати надавати медичні послуги населенню".

Представники територіальних громад відзвітували про роботу в цьому напрямку. Зокрема, у Божківському Новоселівської громади амбулаторію вже підключили до електроенергії та тривають роботи по підключенню до опалення. 2 лютого акти прийому передачі будуть підписані у Великій Кручі та Березовій Рудці Пирятинської ТГ. Амбулаторії в Галущеній Греблі, Михайликах, Покровському, Кривушах, Селещині та Петрівцях мають довідки про виконання технічних умов та передадуть на баланс найближчим часом.

Стрічка новин