Тарифи на тепло й гарячу воду на місцях не мають підвищуватися

Про це повідомили в Офісі Президента.

На нараді з міськими головами та керівництвом НАК «Нафтогаз України» домовлено, що на місцях тарифи на тепло та гарячу воду не зростуть. Навесні всі газопостачальні компанії мають представити населенню річні продукти. Там має бути вигідна, фіксована ціна на весь рік, щоб люди змогли планувати свій бюджет, бачили ціну і знали, що ніхто не вправі її неочікувано підіймати, додав очільник держави.  

Також він нагадав, що уряд спростив доступ до субсидій, і більшість громадян може отримати їх одразу після заявки. Кабінет Міністрів встановив граничну ціну у 6,99 грн за 1 куб. м газу для побутових споживачів. 

Володимир Зеленський, Президент України 

- Менше може бути, більше – ні, не може бути. Це стосується всього опалювального сезону. Також відбулася нарада з міськими головами та НАК «Нафтогазом». Домовлено, що на місцях тарифи на тепло і на гарячу воду не піднімуться. І я закликаю місцеву владу, до повноважень якої належать саме ці питання, поставитись до цього відповідально, з думкою в першу чергу про звичайних людей, пересічних українців.

Стрічка новин