У Заводському відкрили новий корпус опорної школи № 1

У Заводському відкрили новий корпус опорної школи № 1

28 січня у Заводському Лохвицькому районі відкрили новий корпус опорного закладу "Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1". Добудували школу в межах Національної програми "Велике будівництво".

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов привітав учителів, співробітників школи, батьків та учнів із цією подією, адже новий корпус вони чекали більше 10 років.

"Я радий, що діти нарешті навчатимуться, а вчителі працюватимуть у сучасних і комфортних умовах. Для нашої команди було принциповим «розморозити» цей довгобуд. Обласна адміністрація, обласна рада спрямували всі сили, щоб якнайшвидше добудувати школу, про яку вже знає і сам Президент Володимир Зеленський. Ми оновили фасад, замінили дах, дороблювали спортзал, фарбували поверхи, закуповували обладнанні, – зазначив Олег Синєгубов. – Дуже вдячний директору школи, міській та районній владі, які буквально жили на будівництві".

Проєкт у Заводському Лохвицького району реалізовувався з 2009 року. Необхідність у новому корпусі стояла дуже гостро, бо учні основної та старшої школи навчалися у пристосованому приміщенні за 800 метрів від школи. Відтепер у школі є інтерактивні дошки, швейні машинки, сучасні верстати для трудового навчання, 3D-принтери, STEM-лабораторія. 

Голова Заводської територіальної громади Віталій Сидоренко розповів, що зведення корпусу затягнулося на роки. «І завдяки тому, що минулого року наш проєкт потрапив до програми «Велике будівництво», ми маємо результат. Наші учні дуже вдячні за такі умови й неодноразово доводили, що вони кращі. За результатами ЗНО 2018 та 2020 років наша школа – перша в області».

На добудову корпусу в 2020 році витратили більше 17 мільйонів гривень: 11 мільйонів гривень – із державного бюджету, 6,18 мільйона гривень – із місцевого бюджету.

Стрічка новин