"Укренерго" знову штрафуватиме постачальників електроенергії за борги

Сумарний борг постачальників електроенергії перевищує 6 млрд грн.

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) дозволила НЕК «Укренерго» знову штрафувати постачальників електроенергії за борги. Таку постанову регулятор прийняв на засіданні 27 січня, повідомляє ДТ з посиланням на "Укренерго".

"З 1 лютого НЕК« Укренерго »відновлює застосування до постачальників універсальних послуг штрафних санкцій (пені), передбачені договорами про надання послуг з передачі електричної енергії та диспетчерського (оперативно-технологічного) управління", - сказано в повідомленні.

У компанії нагадали, що в разі порушення термінів оплати ОСП може налічувати учаснику ринку пеню 0,1% від суми простроченого платежу за кожен день прострочення. У випадку з послугами передачі за прострочення понад 30 календарних днів додатково стягується штраф 7% від суми простроченого платежу.

В "Укренерго" відзначили, що зараз сумарний борг постачальників електроенергії перевищує 6 млрд грн (з ПДВ), значна частина цієї суми припадає саме на борги постачальників універсальних послуг. Крім того, заборгованість по сплаті тарифу на диспетчеризацію становить 581,7 млн грн.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію