Від 250 до 350 тонн асфальто-бетону щодня укладають працівники бригад шляхово-ремонтного будівельного управління

Завдяки програмі «Місто без околиць» в Полтаві відновлюють та ремонтують дорожне покриття вулиць, причому в цьому році роботи характеризуються величезними обсягами та охопленням околиць міста.

Ремонт доріг почали у квітні цього року. Бригади працюють за встановленим міським житлово-комунальним управлінням графіком та у відповідності до програми «Місто без околиць». Саме тому цьогорічний обсяг робіт набагато більший, ніж у минулому році. Ремонтують не тільки вулиці міста, а й околиці та райони, яких у 2006-му навіть не торкалися. Наприклад, Рибці та так званий район Колонія. Особливу увагу ремонтники приділяють тим вулицям, якими в осінньо-зимовий період відмовляються їздити служби таксі та швидка медична допомога, та вулицям, де раніше взагалі не було ніяких доріг: таким, як, наприклад, Ювілейна. У розпорядженні шляхового ремонтно-будівельного управління – два асфальтоукладники, за допомогою яких щодня для ремонту доріг укладають 250-350 тонн асфальто-бетону. Не дивлячись на дороговизну виготовлення матеріалу (лише у серпні витратили 77 тисяч гривень), роботи наразі ведуться практично по всьому місту, і це – ще не кінець.

Усі роботи контролює та приймає технагляд. Бригади ШРБУ ремонтують не тільки дороги, а й проїзди у дворах та відмостки під стінами будинків. Роботи вестимуть доти, доки сприятиме погода. Зазвичай припиняються вони аж у грудні. Але взимку працівники ШРБУ відпочивати не будуть – вони займатимуться очищенням вулиць міста від снігу.

Стрічка новин