У Кременчуці гасять конверти із зображенням загиблих героїв АТО

Таку акцію в Україні проводять вперше. У центральному відділенні Укпрошти на п’яти конвертах погасили марки із зображенням кременчужанина Анатолія Білоуса. Побувала на заході і наша знімальна група.

Це гасять перші п’ять конвертів із зображанням кременчужанина Анатолія Білоуса. Він загинув 26 січня 2015 року у зоні АТО. Подібну ініціативу в Україні запроваджено вперше.

Олександр Олещенко, начальник  відділення №39600 Укрпошти

- Укрпошта співпрацює із ветеранами АТО у цьому питанні. Я такого ще не чув. Думаю, що це тільки у нас таке.

Ідея виникла ще тоді, коли війна на Донбасі була у розпалі. Але втілили її тільки зараз.

Володимир Скляр, голова спілки філателістів Кременчука

- Це було років чотири тому, ця ідея. До кого не звертався – якось воно не йшло. Дякуючи пану Полякову і художнику Вадиму Каторгіну ми всі разом почали робити. Це третє погашення. Потроху розвиватимемо цю справу.

Справу вдалося втілити у життя завдяки зусиллям «Координаційного центру об’єднань ветеранів АТО», Спілки філателістів Кременчука та кременчуцького художника-дизайнера. Рідні загиблих воїнів дякують людям, які допомагають зберігати пам'ять про захисників, які поклали своє життя на вівтар Вітчизни.

Владислав Каракула, син загиблого учасника АТО Віталія Каракули

- Молодці люди, що підтримують нас.

Таїса Білоус, мати загиблого кременчужанина Анатолія Білоуса

- Це – пам’ять наших дітей, щоб не забували їх. Я дуже вдячна усім, хто бере участь у цьому, що нас підтримують і стараються не забути наших дітей.

Ветерани АТО кажуть, що і надалі планують поширювати започатковану ініціативу і плідно співпрацювати з Укрпоштою.

Володимир Поляков, голова ГО «Координаційний центр об’єднань ветеранів АТО»

- Ми щиро дякуємо людям, які відгукнулися на цю пропозицію. І, щоб кожен конверт був із такою маркою, – це нам дуже велика співпраця. Тому ми вам щиро дякуємо і надалі будемо співпрацювати ще цілий рік.

Стрічка новин