Полтавщина – перша серед областей в Україні серед ефективності ремонту доріг

Про це стало відомо із проєкту «Велике будівництво». Так Полтавська обласна державна адміністрація стала першою в рейтингу ефективності використання коштів Дорожнього фонду. Про це дивіться у наступному сюжеті.

Полтавська облдержадміністрація стала першою в рейтингу використання коштів Дорожнього фонду. Відповідні дані опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці координатор проєкту «Велике будівництво» Юрій Голик. За інформацією зі сторінки, Полтавська ОДА використала у 2020 році 99,94% коштів на ремонти місцевих доріг. 

Олексій Басан, директор Агентства місцевих доріг Полтавської області

- Це означає, що ми виконали 100% запланованих робіт: і мости, і капітальні ремонти, і поточні ремонти. Крім того, нам вдалося зекономити 10% від загальної суми коштів фінансування, це близько 100 мільйонів, за які ми зробили ще додатково 15 кілометрів доріг.

У 2020 році у Полтавській області відремонтували 127 кілометрів доріг. Це найбільший показник серед областей в Україні.

Олексій Басан, директор Агентства місцевих доріг Полтавської області

- Це робота в режимі нон-стоп, 24 години, сім днів на тиждень, 365 днів цілий рік працювали, без вихідних. Тому це системна робота, яку ми планували. Звичайно, із підтримкою і в організації керівництва облдержадміністрації нам вдалось досягти такого результату.

Зараз в Агентстві місцевих доріг говорять: уже активно розпочали готувати проєкти на ремонти нових відрізків доріг та мостів, а також вже незабаром презентують карту ремонту доріг Полтавщини.

Стрічка новин